O nas

Tulventure sp. z o.o. to spółka celowa Politechniki Łódzkiej, która jako pierwsza w Polsce tj. w 2009 roku została powołana celem komercjalizacji technologii wytworzonych w murach uczelni państwowej-Politechniki Łódzkiej i budowania współpracy między sferą nauki i biznesu (wcześniej pod nawą centrum Transferu Technologii Politechniki Łódzkiej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością).

Interdyscyplinalne podejście do tworzenia innowacji

9 wydziałów na PŁ

Potencjał do współpracy

200
Technologii
200
Usług
200
Projektów
400
Infrastruktur

Nasza misja

nasza misja

Świat nauki jest źródłem inspiracji, wiedzy, innowacji i pasji. Jest przestrzenią, gdzie wszystko ma swój początek. My sprawiamy, ze ma swoją kontynuację, ulega zmaterializowaniu poprzez praktyczne zastosowanie w biznesie, gospodarce, dzięki czemu służy każdemu z nas.

Nasza wizja

TULVENTURE to firma, która wspiera uczelnie i naukowców w budowaniu podejścia biznesowego i praktycznego do nauki. Chcemy, aby badania naukowe miały podstawowy cel – wdrożenie. Jednym z nasyzch kluczowych zadań jest tworzenie nowych firm, tak aby naukowcy, studenci znaleźli w sobie odwagę na przygodę jaką jest bycie przedsiębiorcą i prowadzenie działalności gospodarczej. Naszym codziennym wyzwaniem jest integracja świata nauki ze światem biznesu. Jesteśmy przekonani, że te dwie przestrzenie wspólnie mogą znacznie więcej, a my jesteśmy po to, aby je łączyć.

2009
2009

Powołanie

Politechnika Łódzka, działając na podstawie ustawy Prawa o Szkolnictwie Wyższym powołując spółkę Centrum Transferu Technologii Politechniki Łódzkiej Sp. z o.o.

2021
2021

Nowa nazwa

Spółka działa pod nową firmą - TULVENTURE Sp. z o.o.

Nasz zespół

a1.jpg

Olivia Hall

CEO and Co-Founder

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.

a1.jpg

Olivia Hall

CEO and Co-Founder

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper.